Výkup železného šrotu a neželezných kovov

Počas našej dlhoročnej pôsobnosti na trhu sa nám podarilo nadobudnúť ekonomickú stabilitu, adekvátne technologické vybavenie, kvalifikovaný tím odborníkov a postupne rozširovať našu sieť pobočiek po celom Slovensku a to vďaka dôvere a spokojnosti našich zákazníkov.

Ak vlastníte železo, železný šrot alebo farebné kovy, ktoré už neplánujete využívať, zverte ich nám a my ich odkúpime podľa nášho aktuálneho cenníku. Železný šrot aj rôzne druhy neželezných kovov ako sú meď hliník, olovo či zinok prijímame v neobmedzených množstvách. Samozrejmosťou je aj presné váženie materiálu.

Ceny kovov sú neustále v pohybe. My však pravidelne sledujeme aktuálne ceny a našim zákazníkom sa vždy snažíme poskytnúť čo najvýhodnejšie podmienky, odkúpiť ich materiál za najlepšie ceny a prispieť tak k ich maximálnej spokojnosti a dôvere voči nám. Pri výkupe kovového odpadu využívame naše nadobudnuté dlhoročné skúsenosti a odborné vedomosti v kombinácii s najnovšími technológiami a zariadeniami.

Okrem ekonomických výhod je výkup šrotu a farebných kovov dôležitý pre ochranu životného prostredia. S kovovým odpadom príroda ťažko a veľmi dlho bojuje. Pomôže jej preto prostredníctvom recyklácie aj Vy!

 

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...Email